Πραγματοποιήθηκε σήμερα, Παρασκευή 14-10-2022 στον χώρο του σχολείου και παρουσία εκπαιδευτικών και των  μαθητών της Στ΄ τάξης η επιλογή σημαιοφόρων και παραστατών για το σχολικό έτος 2022-2023.
Με κριτήριο τη σχολική επίδοση των μαθητών/τριών κατά το προηγούμενο σχολικό έτος (2021-2022) διενεργήθηκε κλήρωση σύμφωνα με την οποία ορίστηκαν σημαιοφόροι,παραστάτες και μαθητές/τριες για την κατάθεση στεφάνου.
Η Διευθύντρια και ο  Σύλλογος Διδασκόντων του Σχολείου συγχαίρει όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες και τους παροτρύνει να συνεχίσουν ακόμη εντονότερα τις προσπάθειές τους.

Ενδυμασία Παρέλασης

Στην παρέλαση της Παρασκευής 28 Οκτωβρίου το σχολείο μας θα το εκπροσωπήσουν όλοι οι μαθητές/μαθήτριες οι οποίοι θα πρέπει να φέρουν την εξής ενδυμασία:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

• Μπλε φούστα